Chytrý zápisník XP-Pen Note Plus

Kód: 20338
Akce Novinka Tip
Značka: XP-Pen
2 490 Kč 2 057,85 Kč bez DPH
Dočasně vyprodáno

Chytrý poznámkový blok pro iOS a Android.

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • Ideální chytrý poznámkový blok: rozměry jsou 245 x 176 x 15 mm, váha 340 gramů. Je potěšením jej používat. Je vybaven lithiovou baterií 1 000 mAh, která podporuje pracovní dobu až 16 hodin. Zvláštností je magnetická nabíjecí plocha, která poskytuje rychlejší a snadnější nabíjení než rozhraní micro USB.
  • Kombinuje psaní rukou s Bluetooth 5.0 a vysoce přesnou elektromagnetickou indukční technologii, která přenáší vaše ručně psané informace do digitální podoby v reálném čase. Vytvořte si své zápisky, dokumentujte je a dosáhněte efektivní správy digitálních dat, která mimo jiné zajistí rychlé vyhledávání obsahu.
  • Podpora systémů iOS i Android: XP-Pen Note Plus pracuje se systémy iOS i Android. Můžete snadno připojit svůj iPhone, telefon nebo tablet s Androidem k chytrému poznámkovému bloku a začít psát a uchovávat data. Zapisujte a kreslete kdekoli a kdykoli, pohodlně a efektivně.
    K psaní a kreslení pomocí stylusu bez baterie můžete použít klasicý poznámkový blok formátu A5. Upravte svůj styl, tloušťku a barvu štětce v aplikaci Note +. Inteligentní rozlišení mezi ručně psanými slovy a obrázky transformuje vaše slova v reálném čase do digitální podoby na vašem smartphonu nebo tabletu. Když píšete offline, nahrajte zápisky do cloudu jako zálohu. Formáty exportu ve formátu JPG, PNG a GIF se ukládají na jedno kliknutí
  • XP-Pen Note Plus je kompatibilní s poznámkovým blokem klasické velikosti A5. Realizuje přenos dat přímo z papíru. Note Plus vám pomůže psát, uchovávat poznámky a umožňuje rychle a pohodlně realizovat vaše výtvory. Předveďte svůj tvůrčí proces pomocí One-Click Share.